Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stařechovský pohár 2

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

V těžké konkurenci je stříbro úspěchem

(František Vyhlídal, 10. 5. 2007 22:11)

Nemusí vás kluci a Aleno nic mrzet, protože tentokrát byla konkurence veliká a sportovní úroveň Stařechovského poháru oproti loňsku byla rovněž o hodně větši. Pořadí je spravedlivé a my jsme obstáli. Kuba Menšík zachytal nad očekávání výborně. Dnes je již rovnocennou náhradou Lukáše Špundy, který tentokrát i přesto, že hrál s angínou bojoval obětavě a na hřišti nechal poslední síli. Má velkou zásluhu na tomto úspěchu. Spolehlivě ve všech zápasech hrála v obraně Alena Otáhalová, přes kterou prošli útočníci soupeřů jen výjimečně. Příkladně bojovali záložníci Ondra Chytil, Michal Konečný a Dan Konečný. Michal Konečný byl nejužitečnějším hráčem, který obětoval všechno pro stříbrný úspěch. Na soupeře platila rychlost Dana, který se obětavě vracel vypomáhat obraně. Nejlepším hráčem turnaje byl Ondra Chytil a nejlepším střelcem Michal Tichý se čtyřmi góly, stejně jako loni. Zapomenout nelze ani na Jakuba Slámu, který pro nás byl obrovskou posilou. Všem vám patří poděkování za obětavý výkon a věřím že laškovský pohár opět vyhrajeme. Hraje se 18. srpna. Další turnaj je 30. června v Dubanech. olé, olé, vyhrajeme!

budu se snažit

(Alena, 9. 5. 2007 7:12)

čaute kluci,já se omlouvám,asi ty jména pletu,ale hned to opravím a k tomu profilu...pracuju na tom,snad to eště tento týden bude;)

zitra prindu

(michal tichy , 7. 5. 2007 21:19)

zitra prindu a neco tam napisem asi v5:30

Je to tu supeeeééér....

(ONDRA CHYTIL, 7. 5. 2007 20:02)

je to tu super! chtelo by to aby tady mel kazdej svou rubriku (profil) a tsam neco o nem! (jak hral,co hral,hodnoceni trenera potencial atd.)
PS: NA PREBÍRÁNÍ CEN JE SE MNOU DANECEK