Vánoční sokolské turnaje 2007
Vánoční sokolské turnaje 2007
Dne 27. prosince 2007 uskutečnila Tělocvičná jednota Sokol Stařechovice celkem čtyři soutěžní turnaje v naší Sokolovně. Hlavními organizátory byli František Vyhlídal, Věra Vyroubalová, Miroslav Vyroubal, a dále vypomáhal z Čech pod Kosířem Metoděj Zaoral. Turnaje se zúčastnili sportovci FC Kostelec na Hané, SK Kovot Služín, FC Čechy pod Kosířem a Sokol Stařechovice. Soutěžily čtyřčlenné týmy z každé obce v těchto sportech:
1. Sálová kopaná - turnaj jednokolově, systém každý s každým
2. Florbal - turnaj jednokolově, systém každý skaždým
3. Stolní tenis - 4 skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále
4. Gymnastický čtyřboj zaměřený na vytrvalost, rychlost a obratnost
SESTAVY REPREZENTAČNÍCH DRUŽSTEV:
TJ Sokol Stařechovice: M.Konečný, M.Simon, J.Menšík, L.Špunda
SK Kovot Služín: O.Chytil, M.Tichý, J.Sláma, M.Dopita
FC Kostelec na Hané: M.Doležel, J.Šimek, J.Smyčka, R.Doležel
FC Čechy pod Kosířem: R.Zaoral, J.Smékal, J.Stříž, P.Simandl
Sálová kopaná - výsledky
Fotbal 2007 | Stařechovice | Služín | Kostelec | Čechy | Skóre | Body | Pořadí |
Stařechovice | *** | 5:9 | 6:4 | 5:4 | 16:17 | 6 | 2. |
Služín | 9:5 | *** | 6:5 | 5:2 | 20:12 | 9 | 1. |
Kostelec | 5:6 | 4:6 | *** | 10:4 | 19:16 | 3 | 3. |
Čechy | 4:5 | 2:5 | 4:10 | *** | 10:20 | 0 | 4. |
Vítězem se stalo družstvo SK Kovot Služín ve složení: Ondřej Chytil, Jakub Sláma, Michal Tichý, Martin Dopita
Turnaj ve forbale - výsledky
Florbal 2007 | Stařechovice | Služín | Kostelec | Čechy | Skóre | Body | Pořadí |
Stařechovice | *** | 3:5 | 5:3 | 14:2 | 22:10 | 6 | 2. |
Služín | 5:3 | *** | 3:4 | 8:2 | 16:9 | 6 | 1. |
Kostelec | 3:5 | 4:3 | *** | 5:3 | 12:11 | 6 | 3. |
Čechy | 2:14 | 2:8 | 3:5 | *** | 7:27 | 0 | 4. |
Vítězem se stalo družstvo SK Kovot Služín
Stolní tenis - turnaj
Skupina A | Dopita | Konečný | Doležel | Zaoral | Body | Skóre | Pořadí |
Dopita | *** | 1:6 | 1:6 | 1:6 | 0 | 3:18 | 4 |
Konečný M. | 6:1 | *** | 6:1 | 6:0 | 6 | 18:2 | 1 |
Doležel M. | 6:1 | 1:6 | *** | 0:6 | 2 | 7:13 | 3 |
Zaoral | 6:1 | 0:6 | 6:0 | *** | 4 | 12:7 | 2 |
Skupina B | Sláma | Menšík | Šimek | Stříž | Body | Skóre | Pořadí |
Sláma | *** | 0:6 | 1:6 | 2:6 | 0 | 3:18 | 4 |
Menšík | 6:0 | *** | 6:4 | 6:4 | 6 | 18:8 | 1 |
Šimek | 6:1 | 4:6 | *** | 6:5 | 4 | 16:12 | 2 |
Stříž | 6:2 | 4:6 | 5:6 | *** | 2 | 15:14 | 3 |
Skupina C | Tichý | Špunda | Smička | Smékal | Body | Skóre | Pořadí |
Tichý | *** | 6:4 | 6:4 | 6:1 | 6 | 18:9 | 1 |
Špunda | 4:6 | *** | 6:4 | 6:1 | 4 | 16:11 | 2 |
Smička | 4:6 | 4:6 | *** | 6:1 | 2 | 14:13 | 3 |
Smékal | 1:6 | 1:6 | 1:6 | *** | 0 | 3:18 | 4 |
Skupina D | Chytil | Simon | Doležel | Simandl | Body | Skóre | Pořadí |
Chytil | *** | 6:2 | 4:6 | 6:0 | 4 | 16:8 | 2 |
Simon | 2:6 | *** | 1:6 | 6:2 | 2 | 9:14 | 3 |
Doležel R. | 6:4 | 6:1 | *** | 6:0 | 6 | 18:5 | 1 |
Simandl | 0:6 | 2:6 | 0:6 | *** | 0 | 2:18 | 4 |
Semifinále: Konečný Michal - Menšík Jakub 2:0 Tichý Michal - Doležel Radek 2:1
O 3.místo: Menšík Jakub - Doležel Radek 2:0
Finále: Konečný Michal - Tichý Michal 2:0
Pořadí: 1. Konečný Michal 2. Tichý Michal 3. Menšík Jakub 4. Doležel Radek
5.- 8. Zaoral, Šimek, Špunda, Chytil
9. - 12. Doležel M., Stříž, Smička, Simon
13. - 16. Dopita, Sláma, Smékal, Simandl
Gymnasticko - atletický čtyřboj
Závodilo se ve čtyřech disciplínách: člunkový běh 10x10 metrů, souběhové kotouly 20 vteřin, sklopky 20 vteřin a překážková dráha.
Pořadí: 1. Konečný M. 35 bodů, 2. Stříž J. 29 bodů, 3. Chytil O. 29 bodů
4. Špunda, 5. Menšík, 6. Doležel R., 7. Sláma, 8.Smička, 9. Simon, 10. Doležel M.
Družstvo TJ Sokol Stařechovice:
Michal Konečný, Jakub Menšík, Lukáš Špunda, a Miroslav Simon